Jak skusić najlepszych kandydatów?

Znalezienie odpowiedniego kandydata na dane stanowisko to nierzadko twardy orzech do zgryzienia, zwłaszcza w sytuacji, gdy rynek pracy na naszych oczach zaczyna przekształcać się w rynek pracownika.

Jak rekrutować najlepszych? Jak unikać kosztownych pomyłek w pozyskiwaniu nowych pracowników? Co, zdaniem kandydatów, najbardziej zawodzi w procesie rekrutacyjnym?

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w bezpłatnym raporcie „Harvard Business Review Polska” Rekrutacja talentów. Jak skusić najlepszych kandydatów? Wykorzystajpraktyczne wskazówkinaszych ekspertów w codziennej pracy i zatrudniaj najlepszych!

Pobranie raportuAdministratorem danych osobowych jest: „ICAN Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa, al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług ICAN oraz w celu darmowego pobrania broszury. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.